Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchoděCena

Všechny ceny v internetovém obchodě občanského sdružení Za Opavu jsou uvedeny včetně DPH.

Objednání

Při objednávání produktu musí zákazník uvést úplnou a platnou adresu, aktuální e-mail a zvolit způsob dopravy a platby. Potvrzením a odesláním objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky.

Způsob platby

Hotově při osobním odběru

Objednané zboží si může zákazník vyzvednout po předchozí domluvě osobně na předem určeném místě (v rámci Opavy) a předem určeném termínu.

Bankovním převodem

Po dokončení objednávky bude zákazníkovi zaslán e-mail se všemi údaji potřebnými k provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol).

Vyřízení objednávky

Při standardním průběhu vyřízení objednávky probíhá komunikace mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím e-mailů. Prodávající odesílá tyto zprávy:

  • automatické potvrzení o přijetí objednávky
  • v případě hrazení převodem – informaci o obdržení platby
  • oznámení o odeslání zboží dopravci (Česká pošta)
  • v případě osobního odběru – informace o objednávce připravené k vyzvednutí.


Odeslání zboží

V převážné většině případů je zboží odesláno během 4 pracovních dnů po obdržení objednávky. V případě objednání problematického zboží (není skladem) může dojít k prodloužení lhůty. Při platbě převodem začíná běžet expediční lhůta v okamžiku připsání částky na náš účet. Prodejce se zavazuje expedovat zboží v nejkratší možné době. Doba doručení je 7 dnů.

Forma zásilky

Zboží je odesláno zákazníkovi v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. Součástí každé zásilky je doklad plnící funkci reklamačního a daňového dokladu.

Převzetí zboží

Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.

Vrácení zboží

Na základě zákona č. 367/2000 Sb. má zákazník právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží nesmí vykazovat známky použití, nesmí být jakkoli poškozeno, musí být vráceno včetně všech dokumentů.

Zboží lze vrátit osobně nebo poslat řádně zabaleno doporučenou zásilkou. Zásilky zaslané dobírkou nebudou převzaty. Do doporučené zásilky vložte zboží, daňový doklad, informaci zda zboží vracíte nebo reklamujete a číslo účtu, na který odešleme částku za vrácené zboží. Zboží odeslané nejpozději 14. den ode dne převzetí na adresu prodávajícího bude překontrolováno a následně bude vyplacena částka na číslo bankovního účtu uvedené zákazníkem v reklamační zásilce.

Reklamace se oznamuje některým z následujících způsobů:

a)e-mailem na adresu: skalikova@zaopavu.cz
b)doporučeným dopisem na adresu o,s. Za Opavu, Hobzíkova 3, Opava 746 01.

Výmaz osobních údajů

Veškeré Vaše osobní údaje pokládáme za důvěrné a zavazujeme se neposkytnout je žádné třetí osobě v souladu se zákonem 101/200 Sb. o ochraně informací.

Ceny poštovného a balného

Poštovné a balné v rámci České republiky se odvíjejí od celkové ceny objednávky a způsobu platby:

  • při předchozí platbě převodem na účet – 90 Kč
  • při osobním odběru – zdarma.


Kontaktní místo a termín převzetí je nutné si předem domluvit.

zpět
Copyright © 2019 o.s. Za Opavu. Powered by Zen Cart