Opavská cena J.M.Olbricha 2013

Autor: o.s. Za Opavu - Martin Klimeďż˝ <klimes(at)zaopavu.cz>, Téma: Cena J. M. Olbricha, Vydáno dne: 14. 09. 2013

Vyzýváme tímto veřejnost, všechny, kteří se zajímají o architekturu, výtvarné umění a příbuzné obory, aby se s námi podělili o svou představu nejlepší rekonstrukce na Opavsku, která byla uskutečněna v letech 2012 a 2013 (rozhodující je datum kolaudace). Své návrhy můžete zasílat do 31.12. 2013 poštou na adresu: Občanské sdružení Za Opavu, Hobzíkova 3, 74601 Opava nebo také emailem: kontakt@zaopavu.cz. бизнес сувениры оптом


O zaslaných návrzích bude rozhodovat odborná porota, ve které zasednou prof. ak.soch. Jan Ambrůz, Mgr. Dalibor Halátek, MVDr. Martin Klimeš, MgA. Tomáš Skalík, Mgr. Martin Strakoš a Ing. arch. Milena Vitoulová. Z navržených realizací bude na jaře 2014 uspořádána výstava, na jejímž zahájení bude příslušným architektům předáno ocenění za vítěznou stavbu.

Udílení Ceny J.M. Olbricha má za úkol propagovat kvalitní architekturu, informovat a angažovat veřejnost, iniciovat diskuzi a zájem o architekturu a prostředí, které nás obklopuje. Cena je vyhlašována každoročne od roku 2007 za kvalitní architekturu, rekonstrukci nebo urbanistické řešení na území Opavska. Střídají se ceny za novostavbu a rekonstrukci.

Děkujeme, že se o veřejný prostor zajímáte s námi!